• Свеж
OUTAD Преносни Отворено Виткање Шпорет на Гас Кампување Пешачење Пикник Шпоретот Кампување Шпоретот Сплит Режач Нерѓосувачки Челик Материјал

OUTAD Преносни Отворено Виткање Шпорет на Гас Кампување Пешачење Пикник Шпоретот Кампување Шпоретот Сплит Режач Нерѓосувачки

Проценките:
DEN 445.20

Стока
Достапно.

Детали

Бренд Име:
OUTAD
Инсталација:
Вграден-во
Број На Модел На:
Шпорет На Гас
домување:
Нерѓосувачки Челик
Напон (V):
Номинална Напон
сертификација:
Никој
Топла Плоча Површина:
Шпорет На Гас
Објектот:
Dpower Преносни Количка за Кампување Шпорет со Piezo Палење (4.8 Унца)
Со Палење на Уредот или Не:
Вклучени
Применливи Леќата Тип:
Солидна Леќата
Тип:
Шпорет На Гас
Употреба Состојба:
Нормално Отворен
Парче Број На Ветрот Deflector:
5
Функција:
Нерѓосувачки Челик Кампување Шпорет На Гас

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!