• Свеж
TIMETANG пролет лето лак жените единствен чевли рамно стапало мека дното балет работа станови чевли жена

TIMETANG пролет лето лак жените единствен чевли рамно стапало мека дното балет работа станови чевли жена

Проценките:
DEN 583.68

Стока
Достапно.

Детали

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
TIMETANG
Станови Тип:
Основни
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип:
Лизга-На
Моден Елемент:
Пеперутка-јазол
Insole Материјал:
Гума
Обвивка Материјал:
Платно
Повод:
Повик
Шаблон Тип:
Флорални
Пети Форма:
Круг Пети
Outsole Материјал:
Гума
Број На Модел На:
C016
Сезоната:
Пролет/Есен

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!