• Свеж
СТП Кожа Midi Здолниште Жените канцеларија здолниште есен и зима година СТП здолништа одговараат на високо половината црно здолниште женски плус големи димензии 4XL

СТП Кожа Midi Здолниште Жените канцеларија здолниште есен и зима година СТП здолништа одговараат на високо половината

Проценките:
DEN 733.20

Стока
Достапно.

Детали

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Материјал:
Lanon,СТП
Фустани Должина:
Колено-Должина
Шаблон Тип:
Цврста
Силуета:
А-Линија
Број На Модел На:
1589
Половината:
Империја
Декорација:
Никој
Стил:
Канцеларијата Дама
Големина:
XL XXL 3XL 4XL L M
Стил:
Европски и Американски Стил

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!