• Свеж
Бележник Обврзувачки Завртка Пост 10мм 19pcs Месинг Тон

Бележник Обврзувачки Завртка Пост 10мм 19pcs Месинг Тон

Проценките:
DEN 36.48

Стока
Достапно.

Детали

Пакет:
Под 50Pcs
Број На Модел На:
обврзувачки завртка
Вози Стил:
Филипс
DIY Материјали:
Металугрија
is_customized:
Yes
Материјал:
Дувачкиот
Глава Стил:
Станот
Завртка Тип:
обврзувачки завртка

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!