• Свеж
M3 x 12mm Метрички Хексадецимален Socket Countersunk Flat Head Завртка Завртки 50PCS

M3 x 12mm Метрички Хексадецимален Socket Countersunk Flat Head Завртка Завртки 50PCS

Проценките:
DEN 37.44

Стока
Достапно.

Детали

Вози Стил:
Хексадецимален Socket
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
DIY Материјали:
Металугрија
Димензии:
М3*12
Број На Модел На:
Хексадецимален Socket
Завртка Тип:
Машина Завртки
is_customized:
Yes
Глава Стил:
Станот
Пакет:
50-99Pcs

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!