• Свеж
Повеќето цветни грмушки, завеси за во прав соба ролетни, нијанси & ролетни завеси за деца вратата завеси за облекување соба

Повеќето цветни грмушки, завеси за во прав соба ролетни, нијанси & ролетни завеси за деца вратата завеси за облекување

Проценките:
DEN 2929.92

Стока
Достапно.

Детали

is_customized:
Yes
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Бренд Име:
POLIS
Техника:
Ткаени
Употреба:
Дома,Хотел,Во Болница,Кафе,Канцеларија
Шема:
Извезена
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Жакард
Локација:
дневна соба
Материјал:
Тафт Ткаенина
Формат:
јаже
Функција:
Декорација + Целосна Светлина Засенчување
Применливи Прозорец Тип:
Француски Прозорецот
Тип:
Пеперутка Завеса
Инсталација Тип:
Надворешноста Инсталација
Број На Модел На:
GDF4234
Функција:
Blackout, Изолирани
Функција:
Декорација + Полу Светлина Засенчување
Состојка:
спојувањето
Тип На Производ:
Со Други Предмети За
Тип:
Valance Завеса
Тип На Објект:
Завеси

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!