• Свеж
Нови CYK high-end аудио кабел од 3,5 6,5 TRS аудио конектор копче за јачина на кабелот од 1,5 M

Нови CYK high-end аудио кабел од 3,5 6,5 TRS аудио конектор копче за јачина на кабелот од 1,5 M

Проценките:
DEN 528.00

Стока
Достапно.

Детали

Бренд Име:
SENGTERBELLE
Максимална Моќност По Канал:
10W

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!