• Свеж
5pcs HC-SR501 се Прилагоди Инфраред IR Pyroelectric Инфраред ПИР модул Сензор за Движење Детектор Модул

5pcs HC-SR501 се Прилагоди Инфраред IR Pyroelectric Инфраред ПИР модул Сензор за Движење Детектор Модул

Проценките:
DEN 184.80

Стока
Достапно.

Детали

Бренд Име:
WEMS
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Компатибилен:
Конзола За Игри

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!