• Свеж
Петел Дизајн Печ Везени Applique Крпа Закрпи Декорација Да Се Шие На Печ Мотиви За Шиење Додатоци

Петел Дизајн Печ Везени Applique Крпа Закрпи Декорација Да Се Шие На Печ Мотиви За Шиење Додатоци

Проценките:
DEN 165.60

Стока
Достапно.

Детали

Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
Рачно Изработени,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
PA17010801
Стил:
Шие-На
Техника:
Sequined
Големина:
35*23cm

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!