• Свеж
Цветни Цвет СТП Кожа Бенд Ирваси Божиќ Снегулка Види Рака за Apple Види Watchbands Серија 3 2 1 iWatch 42mm 38mm

Цветни Цвет СТП Кожа Бенд Ирваси Божиќ Снегулка Види Рака за Apple Види Watchbands Серија 3 2 1 iWatch 42mm 38mm

Проценките:
DEN 344.88

Стока
Достапно.

Детали

Бендот Ширина:
38mm, 42mm
Бренд Име:
DAHASE
Бендот Материјал Тип:
кожа
Бендот Должина:
20cm
Состојба:
Нов со ознаки
Затворач Тип:
метал класичен тока
Број На Модел На:
SDPBD
Тип На Објект:
Watchbands
Компатибилен Модел:
За apple види Серија 1 / 2 / 3

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!