• Свеж
Силиконска Гума Види Бенд 18mm 20mm 22mm 24mm за Тјудор врвка за околу Рака Јамка Појас Хривнија Црвено Црна Зелени Сива Розова + Алатка + Игла

Силиконска Гума Види Бенд 18mm 20mm 22mm 24mm за Тјудор врвка за околу Рака Јамка Појас Хривнија Црвено Црна Зелени

Проценките:
DEN 309.12

Стока
Достапно.

Детали

Бендот Ширина:
18mm, 20mm, 22mm, 24mm
Тип На Објект:
Watchbands
Бендот Материјал Тип:
Гума
Број На Модел На:
за Тјудор
Состојба:
Нова без ознаки
Затворач Тип:
Тока
Бренд Име:
CHASBETE
Бендот Должина:
прилагодлив

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!