• Свеж
SSDCN2525M09,надворешни вртење алатка hodler употреба карбид внесува Керамички нож алуминиум вметнете за cnc мини машина оригиналниот

SSDCN2525M09,надворешни вртење алатка hodler употреба карбид внесува Керамички нож алуминиум вметнете за cnc мини

Проценките:
DEN 222.48

Стока
Достапно.

Детали

Употреба:
Надворешни Вртење Алатка
Материјал:
ХСС
Обложување:
црн финиш
Тврдост:
45-48
Број На Модел На:
SSDCN2525M09
Бренд Име:
OYYU
Боја:
Црна
Пакет:
пластична кутија

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!