• Свеж
BigBigRoad За toyota camry vios левин YARiS L Автомобил Задните Видите Обратна Копија Камера Ноќ Визија ОЕМ паркинг камера водоотпорен

BigBigRoad За toyota camry vios левин YARiS L Автомобил Задните Видите Обратна Копија Камера Ноќ Визија ОЕМ паркинг

Проценките:
DEN 558.72

Стока
Достапно.

Детали

Напон:
12V
Жица или Безжично:
Жица
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Школка Материјал:
Пластични
Guiding Line:
Yes
Бренд Име:
BigBigRoad
Алармот Тип:
Возилото Копија Камери,Додатоци
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!