• Свеж
3 in1 Посебни Rear View Camera + Безжичен Приемник + Огледало Следи Назад До Паркинг Систем За Nissan Pathfinder R51 2005~2014

3 in1 Посебни Rear View Camera + Безжичен Приемник + Огледало Следи Назад До Паркинг Систем За Nissan Pathfinder R51

Проценките:
DEN 1786.56

Стока
Достапно.

Детали

Жица или Безжично:
Жица,Безжични
Бренд Име:
NOVOVISU
Школка Материјал:
Пластични
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Автомобил Производител:
Nissan
Должина на Видео Кабел:
6M
Алармот Тип:
Алармни Системи,Возило Копија Камери,Додатоци
Материјал Тип:
ABS
Автомобил модел:
За Nissan Pathfinder R51 2005~2014

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!