• Свеж
GTB1749VK 778400 778400-0003 AX2Q6K682CB AX2Q6K682CA Турбо За Jaguar XF Лав V6 За Land Rover Discovery IV 09 - TDV6 306DT 3.0 L

GTB1749VK 778400 778400-0003 AX2Q6K682CB AX2Q6K682CA Турбо За Jaguar XF Лав V6 За Land Rover Discovery IV 09 - TDV6

Проценките:
DEN 12861.36

Стока
Достапно.

Детали

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Бренд Име:
ECEPTECH
Име На Модел:
778400 За Jaguar XF Лав V6 За Land Rover Discovery IV TDV6 3.0 L
Frequence Опсег:
.
Објектот Ширина:
26inch
Модел Година:
2009-
Поставување на Возило:
ПРЕД
Материјал Тип:
Турбина Тркало-K418; Турбина Вратило-42CrMo;
Објектот Висина:
25inch
Автомобил Производител:
Универзална
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Специјални Функции:
Зголемување на моторот на воздухот, се произведуваат повеќе моќност и вртежен момент
Објектот Должина:
29inch
Објектот Тежина:
9kg
Турбо Модел :
GTB1749VK 778400 0003 Турбополнач Турбо Турбина
Дел Број:
778400-5005S 778400-5004S 778400-5003S 778400-0005 778400-0004
Дел Број:
778400 5005S 778400 5004S 778400 5003S 778400 0005 778400 0004
Дел Број.:
7784005005S 7784005004S 7784005003S 7784000005 7784000004
ОЕМ Број.:
AX2Q6K682CB AX2Q6K682CA LR029915 LR013202 778400-0003 7784000003
Апликацијата возило:
За Jaguar XF Лав V6 За Land Rover Discovery IV 2009-
Примена на моторот:
AJ-V6D AJ V6D TDV6 306DT 3.0 L ANV6D 1er turbo
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Гаранција:
12 месеци
забелешка:
Содржи Со electrically контролирани Actuator вентил

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!