• Свеж
XQF Тајните Акустична Цевка Слушалката Слушалката Микрофон за на маса Motorola Tetra МТН800И MTH850 MTP850 mth650 тип MTH600 итн.

XQF Тајните Акустична Цевка Слушалката Слушалката Микрофон за на маса Motorola Tetra МТН800И MTH850 MTP850 mth650

Проценките:
DEN 311.04

Стока
Достапно.

Детали

Is_Display:
No
Максимален Домет:
3km-5км
Број На Модел На:
МТН800И
Димензии:
База на Радио
Тип:
Додатоци
Разговор Опсег:
База на Радио
Бренд Име:
XQF
Воки Токи Тип:
Преносни
Фреквентен Опсег:
База на Радио
Складирање Канал:
База на Радио
Материјал:
добро

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!