• Свеж
Stylesowner ретро styel плоштадот пети жените влечки за пролет есен 5cm буци пета мода концизен мрзливи жените маски чевли

Stylesowner ретро styel плоштадот пети жените влечки за пролет есен 5cm буци пета мода концизен мрзливи жените маски

Проценките:
DEN 1896.00

Стока
Достапно.

Детали

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Влечки
Шаблон Тип:
Цврста
Поставата-Вистинска Кожа Тип:
Овча
Моден Елемент:
Тока
Сезоната:
Пролет/Есен
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Број На Модел На:
ST208
Платформа Висина:
0-3cm
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Применливи место:
надвор
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Insole Материјал:
Овча
Пета Тип:
Плоштад пета
Бренд Име:
stylesowner
Outsole Материјал:
TPR
Чевли Тип:
Основни
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Платформи:
Yes

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!