• Свеж
10 120 Заби TCT Кружни пили Ножеви За Алуминиум 255mm 100 Заби Табела Saw Ножеви за Сечење Алуминиум Понесе 25.4 или 20.0 mm

10 120 Заби TCT Кружни пили Ножеви За Алуминиум 255mm 100 Заби Табела Saw Ножеви за Сечење Алуминиум Понесе 25.4 или

Проценките:
DEN 423.12

Стока
Достапно.

Детали

Надворешниот Дијаметар:
254mmx100Teeth, 254mmx120Teeth
Дупка Со Дијаметар Од:
25.4 или 20.0 mm
По завршувањето:
Бела
Сечилото Материјал:
Карбид
Број на Компјутери:
1 Компјутер
Сечилото Тип:
Кружни Пили Ножеви
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
100 или 120T
DIY Материјали:
Металугрија
Големина:
255*2.4*25.4mm
Дебелина:
2.4 mm
Max. брзина:
5500rpm
Сечилото Материјал:
кружни пили сечилото

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!