• Свеж
5pcs 6mm 8мм 10мм 12mm Electroplated Emery Пресврт Вежба Битови дупчалка со спирална бургија Битови Плочка Мермер Керамички Настроената Дупка Алатка за Дупчење

5pcs 6mm 8мм 10мм 12mm Electroplated Emery Пресврт Вежба Битови дупчалка со спирална бургија Битови Плочка Мермер

Проценките:
DEN 397.92

Стока
Достапно.

Детали

Дупка Со Дијаметар Од:
6 6 8 10 12mm
DIY Материјали:
Облицовка
Должина:
-
is_customized:
Yes
Употреба:
Други
Материјал:
Карбид
Бренд Име:
FGHGF
Тип:
Пресврт Вежба Малку
Број На Модел На:
8-1801072235

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!