• Свеж
DIATOOL 2 парчиња Пречник од 6mm Дијамант Заварени Дупчење Основни Делови (Мокра) 5/8-11 нишка

DIATOOL 2 парчиња Пречник од 6mm Дијамант Заварени Дупчење Основни Делови (Мокра) 5/8-11 нишка

Проценките:
DEN 592.80

Стока
Достапно.

Детали

Бренд Име:
DIATOOL
Тип:
Основни Вежба Малку
DIY Материјали:
Облицовка
Број На Модел На:
A6880306x2
Материјал:
дијамант
Употреба:
Ѕидот И За Дупчење
is_customized:
Yes

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!