• Свеж
7mm 9mm 11mm 11.5 mm Core Вежба Битови Директно месо тело High Speed Челик Пресврт Вежба Делови од не ' Рѓосувачки Челик Метал Reamer Малку

7mm 9mm 11mm 11.5 mm Core Вежба Битови Директно месо тело High Speed Челик Пресврт Вежба Делови од не ' Рѓосувачки

Проценките:
DEN 160.32

Стока
Достапно.

Детали

Дупка Со Дијаметар Од:
7mm 1 парче, 9mm 1 парче, 11mm 1 парче, 11.5 mm 1 парче
Тип:
Основни Вежба Малку
Должина:
-
is_customized:
Yes
Материјал:
Други
Број На Модел На:
15-1801092328
DIY Материјали:
Металугрија
Употреба:
Метал Дупчење
Бренд Име:
FGHGF

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!