• Свеж
Каталитички Конвертор со Издувната цевка за Граѓанско 674-439 1996-2000

Каталитички Конвертор со Издувната цевка за Граѓанско 674-439 1996-2000

Проценките:
DEN 3192.00

Стока
Достапно.

Детали

Нема. на Цилиндри:
3 Цилиндар
Објектот Должина:
46cm
Објектот Ширина:
39cm
Објектот Висина:
15cm
Објектот Тежина:
6.5kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Бренд Име:
maxpeedingrods
Специјални Функции:
За хонда колектор
Објектот Дијаметар:
39cm
Име На Модел:
674439
Материјал Тип:
високи перформанси автомобил замена
Зафатнина:
За граѓански издувната цевка
Тип На Објект:
Вентил Воз
Година:
издувната цевка
одговара 1:
За 96-2000 Хонда Граѓански CX 4Cyl 1.6 L 97CID
Се вклопат 2:
За 96-2000 Хонда Граѓански DX 4Cyl 1.6 L 97CID
Одговара 3:
За 96-98 Хонда Граѓански HX 4Cyl 1.6 L
Вклучувајќи:
Издувната Цевка &Каталитички Конвертор & Завртки
ОЕМ Бр 1:
674439
ОЕМ Бр 2:
18160-P2E-A00
Магацин:
во CN,ДЕ,велика БРИТАНИЈА,САД,АУ

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!