• Свеж
Туш кабина макара бања ролери стаклена врата тркала лак туш кабина OD:27MM

Туш кабина макара бања ролери стаклена врата тркала лак туш кабина OD:27MM

Проценките:
DEN 501.12

Стока
Достапно.

Детали

is_customized:
Yes
боја:
Светло Сива
Материјал:
Калено Земјата Стакло
Рамка Материјал:
Алуминиум Легура
Рамка Површина По Завршувањето:
Electroplate
Отворен Стил:
Лизгање
Обликот:
L-тип
Рамка Стил:
Со Рамка
Број На Модел На:
27MM
Стакло Дебелина:
4mm-8mm

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!