• Свеж
Топла продажба вистинска кожа бизнис машки чанти обичните мажи гласник перници со висок квалитет човек торба

Топла продажба вистинска кожа бизнис машки чанти обичните мажи гласник перници со висок квалитет човек торба

Проценките:
DEN 816.00

Стока
Достапно.

Детали

Тип На Објект:
Чанти
Бренд Име:
злато корални
Надворешноста:
Тиња Џеб
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Затворање Тип:
Патент
Чанти Тип:
Totes
Обликот:
Кутија
Декорација:
Никој
Пол:
Мажи
Тврдост:
Мека
Шаблон Тип:
Цврста
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Моден
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Видовите на вреќи:
Чанти & Crossbody кеси
Повод:
Разноврсна
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Број На Модел На:
S012

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!