• Свеж
Damask Пластични Торта Граница Матрицата Торта Калапи Торта Декорирање Алатки Cookie Торта Stencils Ѕидното Сликарство Stencils Пекарница

Damask Пластични Торта Граница Матрицата Торта Калапи Торта Декорирање Алатки Cookie Торта Stencils Ѕидното Сликарство

Проценките:
DEN 260.16

Стока
Достапно.

Детали

Тип:
Торта Алатки
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Материјал:
Пластични
сертификација:
SGS,LFGB,ОД FDA
Број На Модел На:
ST-274
Торта Алатки Тип:
Габи,
Бренд Име:
АК УМЕТНОСТ ПРИБОР
боја:
половина-транспарентно
Материјал:
Храна Одделение домашно МИЛЕНИЧЕ
Големина:
12.75 x 6
Тест стандард:
LFGB-SGS/LFGB EUROFINS
Пакет:
ПП Торба во Плик
Техника:
Ласерски-сечење
ПОВРШИНА:
Непречено без брус, не е лесно да попуштат
OEM Услуга:
Yes

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!