• Свеж
Пердуви Campanula Силикони Фондан Мувла Бонбони Торта Чипка Broder Украсување Chocoloate Калап За Sugarcraft Gumpaste Печење Мувла

Пердуви Campanula Силикони Фондан Мувла Бонбони Торта Чипка Broder Украсување Chocoloate Калап За Sugarcraft Gumpaste

Проценките:
DEN 225.36

Стока
Достапно.

Детали

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,CE / ЕУ,ФДУ,LFGB,SGS
Број На Модел На:
силиконски калап
Материјал:
Силикони
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Торта Алатки Тип:
Габи,
Бренд Име:
FACEMILE
Непристојни Слика:
No
Сексуално Сугестивна:
No
Тип:
силиконски калап
Материјал:
храна одделение силиконски
Направи:
Чоколадо,Фондан,confeitaria,Сапун Габи,
Употреба:
торта декорирање алатки
Is_Customized:
yes
Функција:
Флексибилни и не-стап
кујнски прибор:
печење Габи,
Одговараат на:
силиконски калап
различни:
тесто алатки
Функција:
фондан калапи

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!