• Свеж
три черепи готвење алатки декорација Силикони Фондан Шеќер Занает Калапи DIY Торта чоколадни бонбони Украсување

три черепи готвење алатки декорација Силикони Фондан Шеќер Занает Калапи DIY Торта чоколадни бонбони Украсување

Проценките:
DEN 45.12

Стока
Достапно.

Детали

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Материјал:
Силикони
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!