• Свеж
Печење Мувла 12pc/set Нерѓосувачки Челик Колаче Машина Ѕвезда Срце Торта Stencils Чоколадо Сапун Мувла Бисквит Тесто DIY Кујна

Печење Мувла 12pc/set Нерѓосувачки Челик Колаче Машина Ѕвезда Срце Торта Stencils Чоколадо Сапун Мувла Бисквит Тесто

Проценките:
DEN 69.36

Стока
Достапно.

Детали

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ
Број На Модел На:
NC0589-01
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Бренд Име:
Aihogard
Сексуално Сугестивна:
No
Торта Алатки Тип:
Габи,
Непристојни Слика:
No
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Количина:
12pcs/Set
Име на производ:
Cookie Торта Секачи Мувла
боја:
Сребро.
Обликот:
Круг, срцето, цвет, ѕвезда
Тип:
Печење & Тесто Алатки
Употреба:
кујна печење додатоци
Големина:
As picture
Функција:
Торта Cookie Украсување Алатка
Повод:
Ресторан Бар Хотел Слаткарница Кујна Училиште

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!