• Свеж
Кафе грав форма на Силиконски калап рачно изработени Чоколадо Фондан торта калап за Печење мувла DIY алатки

Кафе грав форма на Силиконски калап рачно изработени Чоколадо Фондан торта калап за Печење мувла DIY алатки

Проценките:
DEN 127.20

Стока
Достапно.

Детали

Тип:
Торта Алатки
Број На Модел На:
160414008
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
сертификација:
ФДУ,LFGB
Бренд Име:
lanhaidun
Материјал:
Силикони
Торта Алатки Тип:
Габи,

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!