• Свеж
Јужна Кореја Bijoux парична казна едноставна ѕвезда синџир clavicle краток дел бран ѓердан производители на големо Изјава Ѓердан 2018

Јужна Кореја Bijoux парична казна едноставна ѕвезда синџир clavicle краток дел бран ѓердан производители на големо

Проценките:
DEN 57.36

Стока
Достапно.

Детали

Бренд Име:
qiaoyue
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Torques
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Змија Синџир
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Ѕвезда
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
ѓердан
Pendant Големина:
CM
Метали Тип:
Цинк Легура
Функција:
Расположение Tracker
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
моделирање:
Ѕвезда
Периметар:
21cm (вклучувајќи) -50cm (содржи)
Боја:
Злато, Сребро.
Тип:
ѓердан
Ѓердан:
ѓердан
изјава ѓердан:
Steampunk
ѓердан жени:
Гроздобер
Метали Тип:
Гроздобер
Функција:
Гроздобер

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!