• Свеж
торба тонер прашок за Ricoh Aficio ПРАТЕНИК C2003SP C2003ZSP C2503SP C2503ZSP 841925 841918 841926 841921 841931 841924 841927 841920

торба тонер прашок за Ricoh Aficio ПРАТЕНИК C2003SP C2003ZSP C2503SP C2503ZSP 841925 841918 841926 841921 841931 841924

Проценките:
DEN 1368.00

Стока
Достапно.

Детали

боја:
C, M, Y, Б.К.
Тип:
тонер во прав
Функција:
Компатибилен
Применливи Опрема:
Ласерски Печатач
Обоени:
Yes
Број На Модел На:
за Ricoh Aficio ПРАТЕНИК C2003SP/MP C2003ZSP/MP C2503SP/MP C2503ZSP
Бренд Име:
INTERFIT
Компатибилен Бренд:
Ricoh/Savin/Lanier
тип на производ за печатач/копир/MFP:
Одделение А тонер прашок компатибилен тонер прав,рефил тонер во прав
функција за печатење/Копир/MFP:
торба тонер прашок за Ricoh Aficio ПРАТЕНИК C2003SP C2003ZSP
бои/боја:
Црна/Синозелена/Магента/Жолта компатибилен нови тонер кертриџ тонер во прав
Страница принос/Page Капацитет по грама:
Б.К.-15000 CMY-9500/5500 страници (25-30pages/грам) од 5% покриеност го оценувате
Печатач/Копир/MFP compatiblity Модел:
за Ricoh Aficio ПРАТЕНИК C2003SP/MP C2003ZSP/MP C2503SP/MP C2503ZSP
печатач/копир/MFP поврзани со индустријата:
C2503SP C2503ZSP 841925 841918 841926 841921 841931 841924
тонер оптоварување и НДК пакување:
BKCMY-1000Grams/торба(neautral пакување /прилагодено за пакување)
НДК Сертификација:
ISO9001/ISO14001/UKAS/CNAS/MSDS/CO/CE/SGS/CQC
печатач/Копир/MFP/Photocopier модел:
за Ricoh Aficio ПРАТЕНИК C2003SP/MP C2003ZSP/MP C2503SP/MP C2503ZSP
тонер кертриџ модел /ОЕМ тонер код 1:
за Ricoh 841925/841918/841926/841921/841931/841924/841927/841920/

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!