• Свеж
Црн Тонер За HP 1010 1015 1018 2612A 1020 1022 3015 3030 Тонер во прав

Црн Тонер За HP 1010 1015 1018 2612A 1020 1022 3015 3030 Тонер во прав

Проценките:
DEN 3360.00

Стока
Достапно.

Детали

Тип:
тонер во прав
Функција:
Компатибилен
Применливи Опрема:
Ласерски Печатач
Компатибилен Бренд:
КАНОН,HP
Обоени:
No
Број На Модел На:
За HP 1010 1015 1018 2612A 1020 1022 3015 3030
Бренд Име:
INTERFIT
тип на производ за печатач/копир/MFP:
Одделение А тонер прашок компатибилен тонер прав,рефил тонер во прав
функција за печатење/Копир/MFP:
Црн Тонер За HP 1010 1015 1018
бои/боја:
Црно во прав за ласерски печатач компатибилен нови тонер кертриџ
Страница принос/Page Капацитет по грама:
ОЕМ страници со 5% покриеност стапка од А4 или писмо
Печатач/Копир/MFP compatiblity Модел:
За HP 1010 1015 1018 2612A 1020 1022 3015 3030
печатач/копир/MFP поврзани со индустријата:
2612A 1020 1022 3015 3030 Тонер во прав
тонер оптоварување и НДК пакување:
Б.К.-100Grams/шише 126bottle/кутија (neautral пакување )
НДК Сертификација:
ISO9001/ISO14001/UKAS/CNAS/MSDS/CO/CE/SGS/CQC
печатач/Копир/MFP/Photocopier модел:
За HP 1010 1015 1018 2612A 1020 1022 3015 3030
тонер кертриџ модел /ОЕМ тонер код 1:
Q5949A/Q2613A/Q2610A/Q6511A/Q1338A/Q1339A/Q5942A/Q5945A/Q7553A/Q7551A

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!