• Свеж
Компатибилен за Kyocera TK560 Хемиски Боја Тонер во Прав со ниска Превозот 1KG

Компатибилен за Kyocera TK560 Хемиски Боја Тонер во Прав со ниска Превозот 1KG

Проценките:
DEN 1956.24

Стока
Достапно.

Детали

боја:
C, M, Y, Б.К.
Тип:
тонер во прав
Функција:
Компатибилен
Применливи Опрема:
Ласерски Печатач
Обоени:
Yes
Број На Модел На:
за Kyocera TK560
Бренд Име:
INTERFIT
Компатибилен Бренд:
Kyocera Mita/Kyocera/Kyocera Mita/Kyocera Mita/Copystar
тип на производ за печатач/копир/MFP:
Одделение А тонер прашок компатибилен тонер прав,рефил тонер во прав
функција за печатење/Копир/MFP:
Компатибилен за Kyocera TK560 Хемиски
бои/боја:
Црна/Синозелена/Магента/Жолта ласерски печатач тонер кертриџ тонер во прав
Страница принос/Page Капацитет по грама:
Б.К.-7000 CMY-5000 страници(25-30pages/грам) од 5% покриеност го оценувате
Печатач/Копир/MFP compatiblity Модел:
за Kyocera TK560
печатач/копир/MFP поврзани со индустријата:
Боја Тонер Прашок Бесплатен Превозот 1KG
тонер оптоварување и НДК пакување:
BKCMY-1000Grams/торба (neautral пакување )
НДК Сертификација:
ISO9001/ISO14001/UKAS/CNAS/MSDS/CO/CE/SGS/CQC
печатач/Копир/Photocoier/MFP модел:
за Kyocera TK560
тонер кертриџ модел /ОЕМ тонер код 1:
за Kyocera Mita-апарат TK-590/TK-591/TK-592/TK-593/TK-594

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!