• Свеж
Трговија на големо 60pcs/многу мали метални 7mm чевли тока со pin легура сандала сребрена тока nickle бесплатен превозот 2015120403

Трговија на големо 60pcs/многу мали метални 7mm чевли тока со pin легура сандала сребрена тока nickle бесплатен превозот

Проценките:
DEN 324.00

Стока
Достапно.

Детали

Тип На Производ:
Токи
Метал Тип:
Цинк Легура
Декорација:
Монистра
Техника:
позлата
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека,Појаси
Тока Тип:
Pin-Токи
Обликот:
правоаголник
Функција:
чевли токи со pin
Број На Модел На:
2015120403
Материјал:
Метал
Големина:
Inner width

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!