• Свеж
1psc И ветрот лубеницата црвено платно орган Pleated Chiffon кошула стуткани ткаенина здолниште специјална понуда на големо(pleated 0.5 m)

1psc И ветрот лубеницата црвено платно орган Pleated Chiffon кошула стуткани ткаенина здолниште специјална понуда

Проценките:
DEN 192.00

Стока
Достапно.

Детали

Бренд Име:
ROMANZO
Техника:
Плетени
Шема:
Обична Обоена
Материјал:
100% Полиестер
Тип:
Chiffon Ткаенина
Функција:
Смалуваат-Отпорен На
Тип На Производ:
Tencel Ткаенина
Стил:
Обична
Nonwoven Техника:
Термо-Спои
Плетени Тип:
Искриват
Ширина:
150cm

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!