• Свеж
2017 нови FG664 модна ревија вода растворлив кабелот guipure чипка шупливи offwhite слонова коска ткаенина за свадба/вечер фустан/партија,од страна на dhl

2017 нови FG664 модна ревија вода растворлив кабелот guipure чипка шупливи offwhite слонова коска ткаенина за свадба/вечер

Проценките:
DEN 2640.00

Стока
Достапно.

Детали

Шема:
Applique
Техника:
Nonwoven
Тип На Производ:
Aramid Ткаенина
Велур Ткаенина Тип:
Yes
Ширина:
120cm-130cm
Плетени Тип:
Искриват
Тип:
чипка ткаенина
Nonwoven Техника:
Бод-Спои
Материјал:
Извезена Газа
Стил:
Dobby

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!