• Свеж
Моден сива систем домот сива тон увезени мода лен ткаенина, кошула од платно

Моден сива систем домот сива тон увезени мода лен ткаенина, кошула од платно

Проценките:
DEN 576.00

Стока
Достапно.

Детали

Техника:
Ткаени
Стил:
Twill
Шема:
Обоена
Материјал:
Лен / Памук
Плетени Тип:
Искриват
Тип:
чипка ткаенина
Тип На Производ:
Карбонски Влакна Ткаенини
Nonwoven Техника:
Бод-Спои
Функција:
Еко-Пријателски
Ширина:
135cm

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!