• Свеж
Француската модна ткаенина памук windbreaker јакна енкрипција скелет ајкула жакард ткаенини платно

Француската модна ткаенина памук windbreaker јакна енкрипција скелет ајкула жакард ткаенини платно

Проценките:
DEN 600.00

Стока
Достапно.

Детали

Техника:
Ткаени
Ширина:
145cm
Материјал:
100% Памук
Стил:
Twill
Шема:
Обоена
Плетени Тип:
Искриват
Тип:
чипка ткаенина
Тип На Производ:
Карбонски Влакна Ткаенини
Nonwoven Техника:
Бод-Спои
Функција:
Еко-Пријателски

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!