• Свеж
5yards флорални чипка ткаенина, обоени, венеција чипка, шарени guipure чипка ткаенина

5yards флорални чипка ткаенина, обоени, венеција чипка, шарени guipure чипка ткаенина

Проценките:
DEN 5423.76

Стока
Достапно.

Детали

Техника:
Ткаени
Материјал:
100% Памук
Ширина:
47inches
Шема:
Извезена
Функција:
Растворливи Во Вода
Тип На Производ:
Органски Материјал
Тип:
чипка ткаенина
Nonwoven Техника:
Бод-Спои
Стил:
Dobby

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!