• Свеж
Висок квалитет brocade жакард полиестер бела позадина розова Феникс Опашка ткаенина за комбинација ткиво жените фустан од 100x90

Висок квалитет brocade жакард полиестер бела позадина розова Феникс Опашка ткаенина за комбинација ткиво жените фустан

Проценките:
DEN 272.16

Стока
Достапно.

Детали

Плетени Тип:
Tricot
Тип На Производ:
Органски Материјал
Шема:
Предиво Обоена
Функција:
Абразија-Отпорен На
Бренд Име:
HLQON
Техника:
Ткаени
Стил:
Жакард
Ширина:
90cm
Материјал:
Полиестер / Метален
Тип:
brocade ткаенина
Модел:
102

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!