• Свеж
150x100cm Сатен е густо предиво ткаенина завеса костим satins солидна сина боја облека сатен висока густина lint-бесплатно, носат-отпорни,

150x100cm Сатен е густо предиво ткаенина завеса костим satins солидна сина боја облека сатен висока густина lint-бесплатно,

Проценките:
DEN 99.36

Стока
Достапно.

Детали

Техника:
Ткаени
Шема:
Обична Обоена
Тип:
Charmeuse Ткаенина
Функција:
Blackout
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Ширина:
150cm
Велур Ткаенина Тип:
Други
Материјал:
Полиестер
Стил:
Цврста
Nonwoven Техника:
Други
Плетени Тип:
Други
Големина:
150x100

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!