• Свеж
16 Иглички Прирачник Игли Ножот За Постојан Eeybrow Тетоважа Пенкало Прирачник За Убавина Шминка Microblading Bades Магла Веѓа

16 Иглички Прирачник Игли Ножот За Постојан Eeybrow Тетоважа Пенкало Прирачник За Убавина Шминка Microblading Bades

Проценките:
DEN 239.76

Стока
Достапно.

Детали

Тип:
Тетоважа Игла
Број На Модел На:
Б-16
Големина:
16
Количина:
50pcs
Бои:
50pcs

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!