• Свеж
1pcs Кинески Longquan Celadon Порцелански Teacups teapot Чај Првенство Teacup Сад Златна Риба 60ml Кина teaset Чај Тенџере Пукам Сет Чај

1pcs Кинески Longquan Celadon Порцелански Teacups teapot Чај Првенство Teacup Сад Златна Риба 60ml Кина teaset Чај

Проценките:
DEN 451.20
DEN 451.00 -0 %

Стока
Достапно.

Детали

Капацитет:
60ml
Drinkware Тип:
Чаши & Чинии
сертификација:
CIQ,CE / ЕУ
Техника:
Пигментирани
Количина:
1
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Тип:
Teacups
Бренд Име:
Smteapot
Керамички Тип:
порцелански
Материјал:
Керамички
Број На Модел На:
Longquan Првенство
Обликот:
Сад

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!