• Свеж
Медитеранот Романтична LED Кружни Стакло Школка Таванот Светлина Тела Simlpe Светилка Сјај Светлината За Aisle Ходникот Дневна Соба 146

Медитеранот Романтична LED Кружни Стакло Школка Таванот Светлина Тела Simlpe Светилка Сјај Светлината За Aisle Ходникот

Проценките:
DEN 3839.76

Стока
Достапно.

Детали

Боја На Каросеријата:
30CM Топло Бела, 30CM Бела, 40CM Топло Бела, 40CM Бела, 50CM Топло Бела, Бела 50CM
Тип На Објект:
таванот светла
Бренд Име:
cheerhuzz
Техника:
обложено
Карактеристики:
Стакло
Тело Материјал:
Стакло
Употреба:
Индустриски
Гаранција:
3 Години
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Извор На Светлина:
Халоген Светилки
Број на извори на светлина:
1
Инсталирајте Стил:
Површината монтирани
Примена:
Трпезарија
Заврши:
Полиран Хром
сертификација:
CCC,CE
Е dimmable:
No
Осветлување Област:
10-15square метри
Стил:
Модерна
База Тип:
E14
Напон:
90-260V
Материјал:
Школка
Е Светилки Вклучени:
No
Извор На Енергија:
AC
Број На Модел На:
CL146

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!