• Свеж
Американскиот модерен Стил Led светла 4 Расклопна фан Кристал Лустерот Далечински Управувач Полиран Злато 42 светла боја прилагодлив

Американскиот модерен Стил Led светла 4 Расклопна фан Кристал Лустерот Далечински Управувач Полиран Злато 42 светла

Проценките:
DEN 11039.76

Стока
Достапно.

Детали

Тип На Објект:
Таванот Фанови
Тело Материјал:
Кристал,Железо
Извор На Светлина:
LED Светилки
Гаранција:
S
Тип На Прекинувач:
Далечинска Контрола
сертификација:
CCC,CE,CQC,EMC
Заврши:
Железо
Е dimmable:
No
Стил:
Модерна
База Тип:
G9
Напон:
110-240V
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Број На Модел На:
CE0024
Тежина:
25kg
Бренд Име:
ZPLUS

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!