• Свеж
WINLIFE Круг Tablecloth рачно изработени Маса Крпа Правоаголна Шупливи Од Плоштадот Табела Маска

WINLIFE Круг Tablecloth рачно изработени Маса Крпа Правоаголна Шупливи Од Плоштадот Табела Маска

Проценките:
DEN 504.00

Стока
Достапно.

Детали

Спецификација:
85X85cm Square, 110X110cm Square, 130X130cm Square, 130X175cm, 140X200cm, 150cm round, 175cm round, 175X270cm
Бренд Име:
WINLIFE
Употреба:
Дома,На Отворено,Хотел,Свадба,Забава,Банкет
Техника:
Nonwoven
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Пастирски
Обликот:
Круг
Материјал:
100% Полиестер
Шема:
Извезена
Функција:
Водоотпорен

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!