• Свеж
Жешка !!! Нови корејски стил памук, маса тркач елегантен чипка tablecloth свадба декорација на домот, кристално pendant пијано маска

Жешка !!! Нови корејски стил памук, маса тркач елегантен чипка tablecloth свадба декорација на домот, кристално pendant

Проценките:
DEN 363.60

Стока
Достапно.

Детали

Големина:
30x150cm, 30x180cm, 30x210cm, 30x240cm, 30x270cm, 30x300cm, other sizes
is_customized:
Yes
Шаблон Тип:
Флорални
Употреба:
Дома,Хотел
Шема:
Извезена
Број На Модел На:
522812175815
Техника:
Шупливи Надвор
Материјал:
чипка со памук
Употреба:
свадба декорација
боја:
Бела

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!