• Свеж
Романтични Луксузни Свадба Фустани Rhinestones Кристали бал Чипка Свадба Наметки Суд Воз Сопствени Направени Sequin Vestidos де Boda

Романтични Луксузни Свадба Фустани Rhinestones Кристали бал Чипка Свадба Наметки Суд Воз Сопствени Направени Sequin

Проценките:
DEN 11160.00

Стока
Достапно.

Детали

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, 22W
Тип На Објект:
Свадба Фустани
Половината:
Империја
is_customized:
Yes
Бренд Име:
KS Ми Unshakenes
Фустани Должина:
Кат Должина
Деколте:
Лажичка
Силуета:
Бал
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Свадба Фустан Ткаенина:
Чипка
За Бремени Жени:
No
Декорација:
Beading,Кристал,Чипка,Sequined
Sleeve Стил:
Резервоар
Воз:
Судот Воз
Вграден Градник:
Yes
Назад Дизајн:
Патент
Вистински Слики:
No
Број На Модел На:
H2529
Големина:
проверете ја големината на топ листите
боја:
проверете боја на топ листите
Шиење Време:
7-20 дена
време на испорака:
3-15 дена
Свадба Фустани Бал:
Свадба Фустани Rhinestones
чипка свадба наметки:
Свадба Наметки Суд Воз

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!