• Свеж
Mecresh 2017 Најновите Шупливи Дизајн на Занаетчиски Микро ААА ЧЕШКА го Отвори 20mm Коктел Прстени Сребрена Боја Партија Накит За Жените JZ026

Mecresh 2017 Најновите Шупливи Дизајн на Занаетчиски Микро ААА ЧЕШКА го Отвори 20mm Коктел Прстени Сребрена Боја Партија

Проценките:
DEN 352.56

Стока
Достапно.

Детали

Прстен Големина:
7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Стил:
Тренди
Повод:
Свадба
Број На Модел На:
JZ026
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
Бакар
Бренд Име:
mecresh
Материјал:
Кубен Циркони
Површината Ширина:
20mm
Еколошки Стандарди:
Противалергиски, Олово, Никел, Кадмиум слободни
Тип:
Свадба Прстени за Жените /Bague Femme/Anillos Mujer
Прилики:
Свадба /Партија /Матурска /Годишнината /Подарок / за Денот на Вљубените
Подарок за:
Невестата/Деверуша/Мајка/Девојка/Сопруга/Девојка
Обликот:
Шупливи Во Облик На Прстен
превозот:
Бесплатен превозот
Стил:
Класичен
Главниот Камен:
ААА+ Врвот Кубни Циркони
боја:
Сребро.
Пакет:
Меур плик со Сомот торба

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!