• Свеж
TianBo Бренд Црна Нано Кубни Циркони Прстени Црна Сребро Злато Боја Мода Партија Кристал Панк Прстен За Жените Накит Големина 7

TianBo Бренд Црна Нано Кубни Циркони Прстени Црна Сребро Злато Боја Мода Партија Кристал Панк Прстен За Жените Накит

Проценките:
DEN 26.16

Стока
Достапно.

Детали

Прстен Големина:
7
Бренд Име:
tianbo
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Кубен Циркони
Повод:
Свадба
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
Црн камен Големина 7
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Поставување Тип:
Prong поставување
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
6-12mm
Функција:
Додадете прекрасна смисла за рака
Повод:
Годишнината/Ангажирање/Свадбена/Партија/Подарок
Накит За Подарок:
Момче & Девојка,Мажи & Жени,Мажи & Жени
подарок:
Нова Година,Денот на Вљубените,Велигден,Денот на Мајката,
Метали Тип:
сребро Злато Црна боја
камен боја:
Црна
Еколошки Стандарди:
Никел & Доведе Слободни, Алергија Слободни
Предност:
Висок квалитет ниска цена големи залихи брза испорака
sapphire прстени:
прстени за жени
господарот на прстените:
евтини свадба прстен
Моден Накит, Прстени:
австрискиот кристал прстени

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!